Німецькі митники вилучили у порту 1,5 тонни кокаїну

Оціночна вартість партії наркотиків на чорному ринку — 350 мільйонів євро — Німецькі митники вилучили у порту 1,5 тонни кокаїну
Оціночна вартість партії наркотиків на чорному ринку — 350 мільйонів євро
Співробітники митниці виявили контрабандний товар у контейнері, що був доставлений з Бразилії Об этом сообщает media-objektiv.in.ua со ссылкой на СМИ.


У порту німецького міста Гамбург правоохоронці вилучили близько 1,5 тонни кокаїну було. Про це повідомило митне управління.


Зазначається, що оціночна вартість наркотиків на чорному ринку — 350 мільйонів євро.


Співробітники митниці виявили контрабандний товар у контейнері, що був доставлений з Бразилії.


«За супровідними документами, усередині був вантаж сигарет. Насправді там було 64 сумки, у яких було розфасовано кокаїн. Товар призначався для замовників в Антверпені», — йдеться у повідомленні.


Правоохоронці поінформували, що це вже другий помітний удар по контрабандистах за останній час.


2 серпня гамбурзькі митники повідомили про виявлення 4,5 тонн кокаїну. Вантаж прямував так само — в Антверпен. Це була найбільша партія кокаїну з тих, що будь-коли були вилучені німецькими прикордонниками.


Раніше повідомлялося, що співробітники іспанської поліції затримали в аеропорту Барселони чоловіка, який намагався ввезти під перукою пів кілограма кокаїну.


Також у США вилучили 13 тонн кокаїну в результаті декількох операцій в східній частині Тихого океану. Ці наркотики оцінили в 350 млн доларів.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/nimecki-mitniki-viluchili-u-portu-15-tonni-kokajinu-616320.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя